DYKARUTRUSTNING, våtdräkt, tuber, västar, regulatorer, m.m, 2000-tal.

479529. DYKARUTRUSTNING, våtdräkt, tuber, västar, regulatorer, m.m, 2000-tal.

Våtdräkt, märkt M 4-5 made in Egypt.
Våtdräkt, jacka stl 50, water proof.
Våtdräkt, heldräkt utan ärmar, stl 52, made in korea, water proof.
Väst, Poseidon Biscaya, stl M,
Väst, Poseidon, Göteborg Sweden, stl L.
Väst, Balance, By aqua lung, stl M, inklusive tyngder, Made in Mexico.
Simfötter, K.s Divers, stl 9-13 ML - XL.
Strumpor, neoprenen, ca stl 40-43.
Handskar, neoprenen, water proof , diving collection, stl M.
Simmask med snorkel, tempererat glas, märke Mares.
Simmask med snorkel, tempererat glas, Biltema.
Handskar, röda stl L.
Kniv, 20 cm, made in Japan.
Simmask, blå, tempererat glas, Mares.
Dyktabell.
2 st dykartuber, 60 cm.
Div 2 st Regulatorer, tyngder samt väskor m.m.

Bruksslitage.
Ej funktionstestat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Handskar, röda stl L.
Kniv, 20 cm, made in Japan.
Dyktabell.
2 st dykartuber, 60 cm.

Bruksslitage.
Ej funktionstestat.

Antal besök: 1 570