RÄV, uppstoppad, 1900-tal.

RÄV, uppstoppad, 1900-tal.
479507. RÄV, uppstoppad, 1900-tal.

Monterad på svärtad träplatta. Längd ca 80 cm.

Obetydligt slitage på träplatta i övrigt gott skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 915