BORD, ellipsformad, omärkt, troligen "Superellips". Design Bruno Mathsson & Piet Hein.

47938. BORD, ellipsformad, omärkt, troligen "Superellips". Design Bruno Mathsson & Piet Hein.

Längd 175, bredd 126, höjd ca 70 cm.

Slitage, förstärkt vid benfäste, fläckar, enstaka fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 331