EMMAFÅTÖLJER, 2 snarlika, 1900-talets första hälft.

479389. EMMAFÅTÖLJER, 2 snarlika, 1900-talets första hälft.

Grön och brun plysch, en med kjol.
Rygghöjd 75 cm, bredd 65 cm.

Bruksslitage, småfläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd 75 cm, bredd 65 cm.

Bruksslitage, småfläckar.

Antal besök: 440