OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Stor vapenmålning. Olja på duk, signerad O. Wallerstedt och daterad 1887.

479358. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Stor vapenmålning. Olja på duk, signerad O. Wallerstedt och daterad 1887.

OBS! STORLEKEN! 176 x 101 exklusive ram. 194,5 x 119 cm inklusive ram. Troligen inramat väggfält.

Krackelyr, fläckar, retusch.

Gör en kostnadsfri värdering!

Krackelyr, fläckar, retusch.

Antal besök: 432