MATGRUPP, 5 delar, Carl Malmsten, Vaggeryd, 1900-tal.

479354. MATGRUPP, 5 delar, Carl Malmsten, Vaggeryd, 1900-tal.

Matbord
Diameter 115 cm
Höjd 75 cm
2 iläggsskivor

4 stolar
rygghöjd 83 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Matbord
Diameter 115 cm
Höjd 75 cm
2 iläggsskivor

4 stolar
rygghöjd 83 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Antal besök: 684