HENNING HOUGAARD. Olja på duk,fågel över sluttande skogsstig, signerad.

479319. HENNING HOUGAARD. Olja på duk,fågel över sluttande skogsstig, signerad.

64 x 44 cm.

Mindre krackeleringar i övre högra hörn.

Henning Hougaard (1922–1995)

Gör en kostnadsfri värdering!

64 x 44 cm.

Henning Hougaard (1922–1995)

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 505