DAMSKRIVBORD, 3-lådigt, nyrokoko, 1800-tal.

479275. DAMSKRIVBORD, 3-lådigt, nyrokoko, 1800-tal.

Höjd 77 cm, bredd 106 cm, djup 57 cm.

Skiva senare klädd med plastduk. Skador, maskstunget.
Höger och vänster låda ej originallås, nyckel passar enbart till mittenlåda.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 604