CARIN NILSON(1884-1973). Skulptur, byst, gips, signerad och daterad 1946.

479163. CARIN NILSON(1884-1973). Skulptur, byst, gips, signerad och daterad 1946.

Flicka. På träsockel. Proveniens Carin Nilsons ateljé. Höjd ca. 30 cm.

Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Repor.

Antal besök: 665