TENNSTOP, 2 st. Sverige 1800-tal.

479081. TENNSTOP, 2 st. Sverige 1800-tal.

Ca 20 resp.22 cm.

Bruksslitage, smärre buckla.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 20 resp.22 cm.

Bruksslitage, smärre buckla.

Antal besök: 469