GUNNAR JOHANSSON. Fruktstilleben. Olja på duk, signerad.

479054. GUNNAR JOHANSSON. Fruktstilleben. Olja på duk, signerad.

44 x 64,5 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

44 x 64,5 cm.

Obetydligt slitage.

Antal besök: 726