GUNNAR ZILO. Kvinnoporträtt. Olja på pannå, signerad och daterad -54.

479046. GUNNAR ZILO. Kvinnoporträtt. Olja på pannå, signerad och daterad -54.

60 x 49 cm.

Obetydligt slitage.

Gunnar Zilo (1885–1958)

Gör en kostnadsfri värdering!

60 x 49 cm.

Obetydligt slitage.

Gunnar Zilo (1885–1958)

Antal besök: 1 996