TELEFONBORD med utdragslåda, teakfaner, 1950-tal.

479043. TELEFONBORD med utdragslåda, teakfaner, 1950-tal.

Telefonbord/nattygsbord med en utdragslåda samt hyllplan.
Höjd 59 cm, bredd 39 cm, djup 34,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 829