FRIMÄRKEN, VYKOR och BREV, bl.a. ostämplade och stämplade frimärken, FDC, Norska sensurbrev, Nordiskt resekort, mestadels 1900-tal. Vikt ca 5 kg.
478996. FRIMÄRKEN, VYKOR och BREV, bl.a. ostämplade och stämplade frimärken, FDC, Norska sensurbrev, Nordiskt resekort, mestadels 1900-tal. Vikt ca 5 kg.
Album med stämplade och ostämplade frimärken. Vykort tidigt 1900-tal till 1950/60-tal. FDC. Stämplade äldre brev. Norska sensurbrev. Nordiskt resekort. Kuriosa.