BORD, 1 par, modell 961, Josef Frank, Firma Svenskt Tenn.

478926. BORD, 1 par, modell 961, Josef Frank, Firma Svenskt Tenn.

Ett bord brännmärkt.
Oval form, delvis med sarg.
Längd 80 cm, bredd 40 cm, höjd 47 cm.

Bruksslitage, smärre stötmärken och krackeleringar. En sarg med två mindre avslag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ett bord brännmärkt.
Oval form, delvis med sarg.

Antal besök: 2 176