HERRARMBANDSUR, Bretling Navitimer, stål, manuell, Ref. 1806., troligen 1960/1970-tal.

478826. HERRARMBANDSUR, Bretling Navitimer, stål, manuell, Ref. 1806., troligen 1960/1970-tal.

Boett, diameter ca 41 mm.

Senare armlänk. Fungerar vid katalogisering - ingen garanti lämnas på funktion. Ytslitage, flertalet repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Boett, diameter ca 41 mm.

Antal besök: 3 044