GOSEDJUR, 8 delar, 1900-tal.

GOSEDJUR, 8 delar, 1900-tal.
478783. GOSEDJUR, 8 delar, 1900-tal.

Minsta katten märkt Steiff.
Längd ca 11 - 30 cm.

Slitage, skador, lagningar, delar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Minsta katten märkt Steiff.
Längd ca 11 - 30 cm.

Antal besök: 638