FÅTÖLJER 1 par, "Kolding" Erik Wörtz.

478716. FÅTÖLJER 1 par, "Kolding" Erik Wörtz.

Klädsel av konstskinn.
Längd ca 72 cm. Total bredd/djup ca 74 cm.

Slitage. Fläckar. Enstaka mindre skador på klädsel. Skruvar saknas i rygg. Stötmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Klädsel av konstskinn.

Antal besök: 1 773