FASKINKNIV, Frankrike, 1800-tal.

478706. FASKINKNIV, Frankrike, 1800-tal.

Omärkt. Total längd ca 63 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Omärkt. Total längd ca 63 cm.

Slitage.

Antal besök: 716