LP Skivor, 29 st, Sverige/Danmark, 1970/80-tal.

478667. LP Skivor, 29 st, Sverige/Danmark, 1970/80-tal.

Skivor med bl a, Abba, Kim Larsen, Secret service, Pugh Rogefelt mf.

Smärre bruksslitage, varje exemplar ej examinerat ur fordralet men samtliga skivor förefaller välaktade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 488