CYKLAR, 2 st, troligen 28", Crescent, SCO, 1900-tal.

478655. CYKLAR, 2 st, troligen 28", Crescent, SCO, 1900-tal.

Blå Crescent. Punka både fram och bak däck. Rostig, trasig sadel.
Silverfärgad SCO. Punka både fram och bak däck, saknas lås, ringklocka fungerar ej, rostanlupen.

Bruksslitage, för utförlig kondition läs ovan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 879