BENGT EKLUND. Efter. Jockey, glas, 1900-tal.

478652. BENGT EKLUND. Efter. Jockey, glas, 1900-tal.

Skrivet nedtill: Blästringsarbete B.O Ögren, Floatex Glas, 1982. Eklund.
Gjord efter ett konstverk utav Bengt Eklund.

Längd 62 cm.
Bredd 43 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 62 cm.
Bredd 43 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 457