LOUIS ICART. Etsning, signerad samt otydligt numrerad.

478536. LOUIS ICART. Etsning, signerad samt otydligt numrerad.

Bildmått: 24 x 19 cm.

Blad något gulnat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått: 24 x 19 cm.

Blad något gulnat.

Antal besök: 586