LOUIS ICART. Etsning, signerad samt numrerad 80/150.

478530. LOUIS ICART. Etsning, signerad samt numrerad 80/150.

Bildmått: 26 x 20 cm.

Blad något gulnat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått: 26 x 20 cm.

Blad något gulnat.

Antal besök: 627