OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Pojke med hund, olja på duk, signerad "a. Hilgers", 1800-tal.

478518. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Pojke med hund, olja på duk, signerad "a. Hilgers", 1800-tal.

Ca 42 x 52 cm.

Tryckmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 42 x 52 cm.

Tryckmärken.

Antal besök: 713