Gomér & Andersson Norrköping
Konst
Måleri
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Landskap, akvarell, signerad Ole samt daterad '44.
478510. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Landskap, akvarell, signerad Ole samt daterad '44.
30 x 46 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
30 x 46 cm.
Gomér & Andersson Norrköping
310