OKÄND KONSTNÄR. "Judith und Holofernes" Frankrike 1800-tal.

478507. OKÄND KONSTNÄR. "Judith und Holofernes" Frankrike 1800-tal.

Olja på duk, 83x65 ram i empirstil.

min färgbortfall, minimal retuschering.

Gör en kostnadsfri värdering!

Daniel Meyer Antiquitäten und Auktionen
Adress

Hörsterstraße 20
48143 Kreuzviertel
Tyskland

Placering
Hörsterstrasse 20
Antal besök: 1 022