SPEGELLAMPETTER, 1 par, bronserad metall, rokokostil, 1900-talets mitt.

478504. SPEGELLAMPETTER, 1 par, bronserad metall, rokokostil, 1900-talets mitt.

Delvis genombruten dekor av blommor och bladverk. Två ljuspunkter vardera. Höjd ca 37 cm.

Ej funktionstestade. Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 400