ARMBANDSUR, Atlantic, manuell, urverk AS cal. 1702/03, boett av 18k guld.

478491. ARMBANDSUR, Atlantic, manuell, urverk AS cal. 1702/03, boett av 18k guld.

Urtavla diameter ca 30 mm.
Boett 266236.

Slitage, repor, smärre bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Urtavla diameter ca 30 mm.
Boett 266236.

Antal besök: 1 567