LP Skivor 4 st, Svensk progg, 1970-tal.

478461. LP Skivor 4 st, Svensk progg, 1970-tal.

Lp skiva Ragnarök, Silence records SRS 4633.
Lp skiva Ablution, CBS records 80536.
Lp skiva Kebnekaise, Silence records SRS 4618.
Lp skiva Kebnekaise "Vi drar vidare" Mercury records 6363 015.

Smärre bruksslitage, god kondition på vinylen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 427