GRIS, "Spargris", porslin, 1900/2000-tal.

478455. GRIS, "Spargris", porslin, 1900/2000-tal.

Längd ca 90 cm. Höjd ca 50 cm.

Smärre färgbortfall, märken och krackelyrsprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 472