SÄNGBORD, 1 par, Nordiska Kompaniet, 1950-tal.

47842. SÄNGBORD, 1 par, Nordiska Kompaniet, 1950-tal.

Nyckel finns, längd 38, bredd 60, höjd 69 cm.

Slitage, ställvis blekta.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, ställvis blekta.

Antal besök: 1 028