ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, engelsk stil, 1900-tal.

478340. ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, engelsk stil, 1900-tal.

Djuphäftad rygg med knappar, dekor med pärlspik.
Ryggens höjd 102 cm.

Slitage på armlän. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ryggens höjd 102 cm.

Antal besök: 465