SIDOBOARD, teak, Yngvar Sandström, Seffle möbelfabrik 1900-talets mitt.

478327. SIDOBOARD, teak, Yngvar Sandström, Seffle möbelfabrik 1900-talets mitt.

Brännmärkt undertill.
60 x 60 cm.
Höjd 50 cm.

Bruksslitage, kantstötta ben, repor på skiva, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brännmärkt undertill.
60 x 60 cm.
Höjd 50 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 770