MATSERVIS, 27 delar, porslin, Empire, Rörstrand, 18/1900-tal.

478274. MATSERVIS, 27 delar, porslin, Empire, Rörstrand, 18/1900-tal.

Terrin
Uppläggningsfat
8 djupa tallrikar
6 mattallrikar
11 assietter.

Ålders samt bruksslitage.
Nagg, sprickor, lagningar förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Terrin
Uppläggningsfat
8 djupa tallrikar
6 mattallrikar
11 assietter.

Ålders samt bruksslitage.

Antal besök: 409