BERNDT FRIBERG. Vas, stengods, unik, Gustavsbergs studio, signerad och daterad 1978.

478251. BERNDT FRIBERG. Vas, stengods, unik, Gustavsbergs studio, signerad och daterad 1978.

Klotformad med Aniara-glasyr. Höjd ca 18 cm.

Smärre bruksslitage.

Berndt Friberg (1899–1981)

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Berndt Friberg (1899–1981)

Antal besök: 1 477