HATTHYLLA, metall och aluminium, 2000-tal.

4781951. HATTHYLLA, metall och aluminium, 2000-tal.

Längd 100, bredd 26, höjd 20 cm.

Smärre bruksslitage.

Föremålet finns i Helsingborg, Sverige

Smärre bruksslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Adress

Spritfabriken
Fabriksgatan 2
254 74 Ödåkra
Sverige

Placering
P7 - Pallställ 7
Antal besök: 33

Andra intressanta föremål