HARALD KIHLE. Regväder, litografi, sign.

478191. HARALD KIHLE. Regväder, litografi, sign.

47x55 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

47x55 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 2 622