LAMPSKÄRMAR, 4 st, 1900-talets andra hälft.

478144. LAMPSKÄRMAR, 4 st, 1900-talets andra hälft.

Höjd ca 30-32 cm.

Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 30-32 cm.

Ytslitage.

Antal besök: 415