ERIK STRÖM. Strandkant Kråkholmen, olja på duk, signerad.

478134. ERIK STRÖM. Strandkant Kråkholmen, olja på duk, signerad.

34 x 42 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

34 x 42 cm.

Antal besök: 2 191