VÄGGTELEFON, L.M Ericsson & Co, Stockholm. 1900-talets första hälft.

478129. VÄGGTELEFON, L.M Ericsson & Co, Stockholm. 1900-talets första hälft.

Höjd 42 cm.

Bruks- och åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad eller genomgången. Skador på sladd.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 42 cm.

Antal besök: 1 937