RESERVOARPENNOR, 5 st. Bland annat Parker, 1900-tal.

478127. RESERVOARPENNOR, 5 st. Bland annat Parker, 1900-tal.

Bland annat 3 st Parker och Dauer Feder.

Ej funktionstestade. Bruksslitage. En penna defekt/av.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 508