PENNOR, 3 st, Mont Blanc, 1900-tal.

478123. PENNOR, 3 st, Mont Blanc, 1900-tal.

Enligt bild.

Ej funktionstestade. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Enligt bild.

Antal besök: 509