BORDSPLATEAU, mässing, 1900-tal.

478115. BORDSPLATEAU, mässing, 1900-tal.

Stomme av mässing. Skiva av spegelglas. Genombruten dekor. Längd ca 60. Bredd ca 28. Höjd ca 5 cm.

Ytslitage. Ställvis något anlupen metall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 236