DALAHÄSTAR, m.m, 28 st, 1900-tal.

478114. DALAHÄSTAR, m.m, 28 st, 1900-tal.

Bl.a Nils Olsson, Grannas, m.m. Högsta höjd 25,5 cm.

Varierande bruks- och åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 989