PIEDESTAL, utav tryckstock.

PIEDESTAL, utav tryckstock.
478097. PIEDESTAL, utav tryckstock.

Trycktock märkt "Made in Sweden". Höjd ca 84 cm.

Slitage, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, bucklor.

Antal besök: 735