L ROS. OLJA på duk, Kalmar slott, ca 1940.

478058. L ROS. OLJA på duk, Kalmar slott, ca 1940.

höjd 66 cm, bredd 110 cm.

åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 66 cm, bredd 110 cm.

åldersslitage.

Antal besök: 1 372