HANNES WAGNSTEDT. Landskap, olja på pannå, signerad.

478052. HANNES WAGNSTEDT. Landskap, olja på pannå, signerad.

46 x 60 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

46 x 60 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 5 041