SPEGEL, furu, 1900-talets andra hälft.

4780349. SPEGEL, furu, 1900-talets andra hälft.

116 x 86 cm.

Bruksskick.

Föremålet finns i Helsingborg, Sverige

116 x 86 cm.

Bruksskick.

Föremålets betalsätt

BetalkortBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Adress

Spritfabriken
Fabriksgatan 2
254 74 Ödåkra
Sverige

Placering
P3 - Pallställ 3
Antal besök: 22

Andra intressanta föremål