KOFFERT, plåtklädd, 1900-talets första hälft.

478016. KOFFERT, plåtklädd, 1900-talets första hälft.

Dekor av mässing. Välvt lock. Längd 86. Bredd 52. Höjd 62 cm.

Slitage. Något anlupen metall.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 405